Haberler

Jose Mourinho, Fenerbahçe ile anlaşmaya vardı iddiası

Portekizli teknik direktör Jose Mourinho'nun Fenerbahçe ile iki yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu. Habere göre, eski Roma teknik direktörü Mourinho ile sarı lacivertli kulüp arasında varılan anlaşmada önemli bir rol oynayan isim ise Fenerbahçe Sportif Direktörü Mario Branco oldu.

Sky Sports İtalya, deneyimli teknik direktör Jose Mourinho’nun Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzalamak üzere anlaşmaya vardığını duyurdu. Bu haber, sarı-lacivertli takımın başkan adayları Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında da büyük yankı uyandırdı.

Habere göre, 61 yaşındaki Portekizli teknik adamın transferi, Ali Koç’un sportif direktörü olan Mario Branco tarafından sonuçlandırıldı. Branco ile Mourinho’nun aynı zamanda vatandaş olmaları da dikkat çekici bir detay olarak ön plana çıktı. Sky Sports İtalya, “Eski Roma teknik direktörü Jose Mourinho için yeni bir macera: Fenerbahçe ile iki yıllık sözleşme” ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım: “Fenerbahçe’nin Mourinho’ya İhtiyacı Var”

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, daha önce yaptığı açıklamada Mourinho’yu çok istediğini ve maliyetinin sponsorlar tarafından karşılanacağını belirtmişti. İlginç bir şekilde, Yıldırım, diğer başkan adayı Ali Koç’un da Mourinho ile görüştüğünü ifade etmiş ve eklemişti: “Ben de kendisine (Mourinho’ya) söyledim, hangimiz seçilirsek seçilelim, Fenerbahçe’nin sana ihtiyacı var dedim.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu