Haberler

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’un Canlı Yayın Teklifine Ret!

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık yarışı, mevcut başkan Ali Koç ile eski başkan Aziz Yıldırım arasında giderek kızışıyor. Ali Koç'un canlı yayına çıkma teklifine Aziz Yıldırım'dan net bir yanıt geldi.

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçimi öncesinde tansiyon yükselmeye devam ediyor. Mevcut Başkan Ali Koç ve eski Başkan Aziz Yıldırım arasındaki rekabet, seçim yaklaştıkça daha da belirginleşiyor. Son olarak Ali Koç, rakibi Aziz Yıldırım’a canlı yayına çıkma daveti iletti. Ancak Yıldırım, bu teklifi yazılı bir açıklamayla reddetti.

“Muhatabımız Kulüp Üyeleridir”

Aziz Yıldırım, yaptığı açıklamada Ali Koç’un yıllardır dile getirdiği canlı yayın teklifine olumlu yanıt vermediğini ve bu konudaki ısrarı anlamsız bulduğunu ifade etti. Yıldırım, “Muhatabımız, başkan adaylığım için eşsiz desteklerini tarafıma ileten, camiamızın çok değerli kulüp üyeleridir.” ifadelerini kullanarak, 8-9 Haziran’da gerçekleştirilecek Olağan Seçimli Kongre’de üyelerle bir araya geleceklerini belirtti. Eski başkan açıklamasının sonunda, tüm kulüp üyelerini kongreye davet ederek, “Güçlü Fenerbahçe için, Şampiyonluklar İçin, Çocuklar İçin, oylarınızı bekliyorum.” çağrısında bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu